Preskočiť na obsah
Bc. Mgr. Mária Hromkovičová

Administratíva a podporné služby

Bc. Mgr. Mária Hromkovičová

Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.

Obec
Borský Svätý Jur
Od roku
2006
IČO
43 425 780

Bc. Mgr. Mária Hromkovičová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
908 79 Borský Svätý Jur
Na trhu od
4. decembra 2006
IČO
43 425 780
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 77.39)
Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2006
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Bc. Mgr. Mária Hromkovičová

Bc. Mgr. Mária Hromkovičová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Borský Svätý Jur. Podniká od 4. decembra 2006.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.“ (77.39). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad prenájom hnuteľných vecí, pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Bc. Mgr. Mária Hromkovičová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 425 780
Dátum vzniku
4. decembra 2006
Miesto podnikania
908 79 Borský Svätý Jur
Živnostenský register
Okresný úrad Senica, vložka č. 240-17195
Sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Odbor (SK NACE 77.39)
Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Bc. Mgr. Mária Hromkovičová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Prenájom hnuteľných vecí

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Bc. Mgr. Mária Hromkovičová?

Miesto podnikania je v obci 908 79 Borský Svätý Jur.

Čím sa Bc. Mgr. Mária Hromkovičová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.“ (77.39). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prenájom hnuteľných vecí; pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; maloobchod a veľkoobchod; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu….

Aké je IČO – Bc. Mgr. Mária Hromkovičová?

IČO je 43 425 780.

Odkedy podniká Bc. Mgr. Mária Hromkovičová?

Podnikanie začalo 4. decembra 2006. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Bc. Mgr. Mária Hromkovičová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bc-mgr-maria-hromkovicova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.